KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13846212
nr 1384 6212
Elena Michéw. Signerad. Olja på duk, 33x35cm, yttermått inklusive ram: 47x50cm
Utrop:
500 kr
Såld:
900 kr
måndag 15 mars 2021
kl 19:08:32
300 kr
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
600 kr
700 kr
800 kr